HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Balíček mix žena denný PF za 30,43 Eur, zľava 25%

Kód: 3021000010
Akcia Výpredaj látok z Pietro Filipi
€30,43 –50 %
43296 balicek zena denni mix pf 700 kc sleva 25
€30,43 –50 % €15,22 / ks
Skladom (29 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: mix
  • šírka: 120 - 200 cm
  • gramáž: 110 - 340 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Len blázon by nekúpil balík plný úžasných látok.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako Julča k Pietru prišla

Nie je veľa krajších odborov ako ten textilný. Pretože šaty robia človeka a krásne šaty zo ženy robia dámu. Za prvej republiky sme boli majstri v ženskom odievaní a jednou zo značiek, ktorá na túto tradíciu nadviazala, bola firma PIETRO FILIPI. Ich výber látok bol za všetkých čias skvostný a strihy úžasné. Ale nie vždy sa darí, tak ako by si človek prial, a značka sa ocitla v konkurznom konaní. Jednou z nemilých častí je aj rozpredaj zásob a okrem iného aj látok a galantérie. Dostali sme tu unikátnu možnosť sa ich ujať a ponúknuť ich vám domácich krajčírkam. Jedná sa o látky najvyššej kvality a dúfame, že vaše krajčírske remeslo povýši zase o kúsok ďalej.

Balíček látok

Ako sa toto bábätko rodí? Keď k nám dorazí nová látka je doslova skrátená o meter, aby ho mohol odfotiť náš šikovný pán fotograf. Taký meter látky tiež využije marketingová slečna pre propagácie na náš, teda váš obľúbený Facebookový profil. Takého metríka by bola ale veľká škoda, preto metríky zbierame ako motýlie zbierku a raz za čas z nich urobíme tieto krásne balíčky so zľavou. Do každého balíčka teda dorazí iný metrík látok, preto sú tieto balíčky tak vhodné pre všetky milovníčky púťových šťastíčok. Nie vždy ale v balíčku nájdete celý meter, z každého kúska role často zostane nejaký ten zvyšok a tie sa do našich balíčkov dostanú tiež.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: