HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Balíček úpletov bábätko baba za 30,43 Eur, zľava 20%

Kód: 2016008245
€30,43 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: mix
  • šírka: 120 - 200 cm
  • gramáž: 110 - 340 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Len blázon by nekúpil balík plný úžasných látok.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Ako sa toto bábätko rodí? Keď k nám dorazí nová látka je doslova skrátená o meter, aby ho mohol odfotiť náš šikovný pán fotograf. Taký meter látky tiež využije slečna marketingová pre propagácie na náš, teda váš obľúbený facebookový profil. Takého metríka by bola ale veľká škoda, preto metríky zbierame ako motýlie zbierky a raz za čas z nich urobíme tieto krásne balíčky so zľavou. Do každého balíčka teda dorazí iný metrík látok, preto sú tieto balíčky také vhodné pre všetky milovníčky púťových štastíčok. Nie vždy ale v balíčku nájdete celý meter, z každého kúsku role často zostane nejaký ten zvyšoček a tie sa do našich balíčkov dostanú tiež.

Julča radí

V balení je mix farieb a vzorov, dĺžok, obsah balenia nie je možné meniť ani vopred overovať, pretože ako vieme, šťastíčko jarmočné sa tiež vopred neotvára. V balíčku sa snažíme vždy látky zladiť do témy v názve balíčku. Kúsky v balíčku sú rôzne veľké, ale môžeme sľúbiť, že pod 20 cm v ňom látky nenájdete. Niektoré kúsky metráže môžu obsahovať malé chyby, ktoré nemožno reklamovať, ale za to je na ne skvelá zľava. V každom balíčku nájdete teda nielen tovar v deklarovanej cene so zľavou, ale zvyčajne aj nejaký ten kúsok navyše. Proste neváhajte a nakupujte, pretože tieto balíčky sa naozaj oplatia.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky so zľavou
Farba: Multicolor
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: