HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Unuo tlač, Softshell zimné s fleecom 10/3, Čarovná líška

Kód: 2020001274
Akcia Novinka
€1,65 –20 %
40443 unuo tisk softshell zimni s fleecem 10 3 carovna liska kobaltova
€1,65 –20 % €1,32 / ks
Skladom (1399 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • zloženie: rub, líce: 100% polyester, membrána: 100% polyuretán
  • šírka: 140 - 145 cm
  • gramáž: 315 - 320 g/m 2
  • Parameter: 10000 mm/H 2 O , 3000 g/m 2 /24hod
  • Certifikácia: Áno
 
Od malička sa hovorí, že každá vec má 2 strany. Taký softshell má dokonca tri! Lícovú, ktorá je tak povediac na čumendu. Uprostred membránu. A vnútornú stranu, ktorá viac či menej chladí alebo hreje podľa toho, ktorý druh zvolíte.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šiju

Šiju

ŠIJU prvé kúsky

Ihla

Jehla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 40°C, Nedá sa bieliť, Nie je možné sušiť v sušičke, Nie je možné žehliť, Nie je možné čistiť chemicky

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte Vaše peniažky, fofrem sa vrháme do skladu na prípravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň odosielame.

Unuo nízke poštovné omrknite v cenníku dopravy . Na vrátenie alebo výmenu tovaru máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť úplne ZADARMO! Reklamačný formulár tu HLE !

Pri elektronických strihoch alebo voucheroch zvoľte ako "dopravu" voucher/strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Raz šij, dvakrát paraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosť. "Pekne si to nastehuj, dievča!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske sponky, alebo stehujte v mieste švovej záložky. "Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne.", ako sa hovorí. Aj pri záteroch a membránach je potrebné počítať s tým, že nie sú nesmrteľné a ich vlastnosti sa časom menia. Najmä časté pranie a vystavovanie extrémnym teplotám membrány a zátery poškodzuje. Doporučujeme teda nesušiť na kúrenie ani v sušičke. Aviváž miluje zajačik Azurit, nie však funkčné materiály! Napríklad taký softshell aviváž rozdelí na cimper campr. Presnejšie povedané, membránu od rubovej aj lícovej vrstvy a taký softshell potom už neplní svoju funkciu. Tlače z našej unuo dielne sú vždy vytlačené na biely podklad, preto je rub obvykle biely. Tlačíme metódou sublimácie, na polyesterové materiály a digitálnou tlačou na prírodné materiály. Obe metódy sú absolútne najekologickejšou a najbezpečnejšou metódou tlače na textilné materiály.

Julča radí

Aký softshell? To je otázka! Nenechajte sa zmiasť označením podľa ročného obdobia. Letný softshell je napríklad vhodný po celý rok pre dospelákov a väčšie deti, pri vhodnom vrstvení. Pre menšie deti odporúčame prakticky celoročne softshell s fleecom, na bundičku určite a na nohavice je vhodný aj letný. Ak by sme ich mali zoradiť podľa hrejivosti, vyhral by určite ten zimný s fleecom, potom jarný s úpletom, letný bez zateplenia a nakoniec letný pružný. Na bundu vždy volíme skôr teplejší variant a na nohavice môžeme využiť softshell skôr menej hrejivý ale o to priedušnejší. So žiadnym však neurobíte chybu, pretože lások a softshellového oblečenia nie je nikdy dosť. Skôr ako tento materiál uzrie svetlo sveta nožníc, prejde mnohými úpravami, kedy je napínaný a zase odnímaný na rôzne stroje na konečné úpravy. Okraje tejto látky často tento teror nezvládnu a môžu byť ľahko poškodené, šírka je teda počítaná až tam, kde je všetko v poriadku. To isté platí aj o okrajoch, ktoré nemožno z technických dôvodov tlačiť. Tlače unuo tlačíme vždy na biely podklad. Rub je väčšinou biely, v prípade zimného softshellu s fleecom môže byť svetlo šedý. Pokiaľ sú látky elastické, môže sa stať, že pri natiahnutí bude svetlý podklad ľahko presvitať. Pretože pre túto technológiu tlače je nutný určitý tlak a teplota, treba tiež počítať s tým, že materiál bude vyzerať tenší. Gramáž a kvalita materiálu je však rovnaká ako tá, na ktorú ste zvyknutí pri našich jednofarebných látkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Softshell zimný s fleecom 10/3
Odtieň: Modrá - Petrolejová
Tlač: 906

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: