Umelý hodváb 65 g P. F., Botanická zahrada, Biela

Kód: 3021000239
Akcia Výpredaj látok z Pietro Filipi
€1,30 –15 %
44337 umele hedvabi 65 g p f botanicka zahrada bila
€1,30 –15 % €1,11 / ks
Skladom (325 ks)
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% viskóza
  • šírka: 145 - 160 cm
  • gramáž: 60 - 80 g/m2
 
Nepoužité tkaniny z Pietro Filipi, to najlepšie z toho, čo české textilné priemyselné ponuky ponúka. Len krása a kvalita v čistej forme.
Rady a tipy:+-

Ihla

Ihla

IHLA 70 - 80

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Stroj

Stroj

STROJ overlock nutný

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť:+-

Pranie iba ručne. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie iba ručne. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava:+-
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako Julča k Pietru prišla

Nie je veľa krajších odborov ako ten textilný. Pretože šaty robia človeka a krásne šaty zo ženy robia dámu. Za prvej republiky sme boli majstri v ženskom odievaní a jednou zo značiek, ktorá na túto tradíciu nadviazala, bola firma PIETRO FILIPI. Ich výber látok bol za všetkých čias skvostný a strihy úžasné. Ale nie vždy sa darí, tak ako by si človek prial, a značka sa ocitla v konkurznom konaní. Jednou z nemilých častí je aj rozpredaj zásob a okrem iného aj látok a galantérie. Dostali sme tu unikátnu možnosť sa ich ujať a ponúknuť ich vám domácich krajčírkam. Jedná sa o látky najvyššej kvality a dúfame, že vaše krajčírske remeslo povýši zase o kúsok ďalej.

Hodváb

Jemné ako motýlie krídla, ľahké ako sen. Z dielne majstra, priadky morušovej, vyšli vlákna, ktoré prepletli celú históriu textilu a odevného priemyslu. Už od čias starovekej Číny bol hodváb drahým a ceneným tovarom, ktorý putoval po obchodných cestách ao hodvábny šál či šatku by sa popasovala nejedna vznešená dáma v priebehu storočia. Tu a tam sa objaví jeho mladší lacnejší braček, hodváb umelý, vyrobený z polyesteru. Len nezabudnite, že či už sa bavíme o hodvábe pravom alebo syntetickom, ide o veľmi delikátny materiál,. Určite sa neznesie s práčkou, sušičkou ani žehličkou. Odporúčame iba ručné pranie a sušenie na vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hodváb P. F.
Farba: C0M0Y0K0, C0M18Y25K68, C0M5Y68K0, C60M40Y0K0
Odtieň: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: