Impregnácia na fleece Nikwax Polar Proof

Kód: 2020000367
€12,60 / ks
Skladom (10 ks)
 
 
 
 
 
 
  • obsah: 300 ml
  • cena za balenie: 1 ks
  • Certifikácia: Nie
 
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Polar Proof impregnačný prostriedok pre fleece, vlnu a syntetické vlákna. Zvyšuje vodoodolnosť a obnovuje priedušnosť materiálov. Jednoduché použitie v práčke alebo v ruke. Pre najlepšie výsledky odporúčame najprv použiť prípravok TechWash. Možno použiť pre ručné pranie i na pranie v práčke. Z dávkovacieho zásobníka práčky odstráňte všetky nánosy pracieho prostriedku. Do práčky vložte maximálne dva kusy čistého odevu. Použite 2 plné viečka (100 ml) pre dva kusy odevu. V oblasti s tvrdou vodou použite 3 plné viečka (150 ml). Nastavte program na syntetické tkaniny s nízkymi otáčkami, pri teplote podľa pokynov na etikete výrobku. Pri praní v ruke použite rukavice. Ponorte čistý odev do umývadla alebo do lavóra s vlažnou vodou. Použite 2 plné viečka (100 ml) pre dva kusy odevu. V oblasti s tvrdou vodou použite 3 plné viečka (150 ml). Riadne premiešajte a odev preplákajte. Ponechajte odev po dobu 5 - 10 minút namočený, potom znova dôkladne preplákajte. Prepláchnite v studenej vode, pokiaľ nebude voda úplne čistá. A už len zostáva ísť von a otestovať to :-) A už len zostáva ísť von a otestovať to :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: