HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Impregnácia na softshell Nikwax

Kód: 2020000365
€15,17 / ks
Skladom (5 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • obsah: 300 ml
  • cena za balenie: 1 ks
  • Certifikácia: Nie
 
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Možno použiť pre ručné pranie i na pranie v práčke. Z dávkovacieho zásobníka práčky odstráňte všetky nánosy pracieho prostriedku. Do práčky vložte maximálne dva kusy čistého odevu. Použite 2 plné viečka (100 ml) pre dva kusy odevu. V oblasti s tvrdou vodou použite 3 plné viečka (150 ml). Nastavte program na syntetické tkaniny s nízkymi otáčkami, pri teplote podľa pokynov na etikete výrobku. Pri praní v ruke použite rukavice. Ponorte čistý odev do umývadla alebo do lavóra s vlažnou vodou. Použite 2 plné viečka (100 ml) pre dva kusy odevu. V oblasti s tvrdou vodou použite 3 plné viečka (150 ml). Riadne premiešajte a odev preplákajte. Ponechajte odev po dobu 5 - 10 minút namočený, potom znova dôkladne preplákajte. Prepláchnite v studenej vode, pokiaľ nebude voda úplne čistá. A už len zostáva ísť von a otestovať to :-) A už len zostáva ísť von a otestovať to :-)

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Farba: CMYK_Pomucky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: