Impregnačný sprej na softshell Nikwax

Kód: 2020000340
€14,20 / ks
Skladom (23 ks)
 
 
 
 
 
  • obsah: 300 ml
  • cena za balenie: 1 ks
  • Certifikácia: Nie
 
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Od tej doby, čo sme tohto pomocníka pribrali medzi naše produkty, všetky milovníčky softshelliek jasajú! Impregnácia na softshell od spoločnosti Nikwax poteší nielen každého, kto má v skrini softshellovú bundu alebo nohavice, ale aj krajčírky, ktorým sa pár kúskov softshellu ešte krčí v kútiku šijacej dielne. Jednoduchá aplikácia zaistí perfektné výsledky. Najskôr softshell vyperte v práčke. Julča TIP: pozor, ak by zostala na oblečení špina, impregnáciou by sa mohla zakonzervovať. Nezabudnite zapnúť všetky zipsíky. Impregnáciu striekajte na vzdialenosť 15 cm (alebo podľa výrobcu) v dobre vetrateľnej miestnosti, alebo vonku. Impregnáciu nanášajte, kým je textília schopná absorbovať (začínajú sa tvoriť kaluže). Pre lepšie vstrebanie môžete použiť hubku. Nechajte potom poriadne uschnúť. A už len zostáva ísť von a otestovať to :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: