Micropeach, Žĺtková žltá

Kód: 2016009032
€0,50 / ks
Skladom (1312 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 150 - 155 cm
  • gramáž: 115 - 120 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Aký materiál by ste si panička priali? Nooo ... ľahký, stálofarebný, aby sa z neho dobre šilo. Mojej malej na točivú sukienku a bračekovi na funkčné nohavice a ideálne aby moc nestál. No to nie je problém, čo micropeach?
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 70 - 80

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy. Zrážať či nezrážať, prať vopred alebo nie? To je ešte len hamletovská otázka každej krajčírky. My v unuodesign odporúčame skôr vyprať vopred, ak nešijete tak povediac "na kšeft". Nikdy neviete, aký veľký kus cesty látka urazila, než doplávala až k vášmu šijaciemu stroju. Než tak urobíte, nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu ale farbu! Bez obnitkovania sa nezaobídete, je vhodné použiť menší cik cak alebo obnitkovať na overlocku. Ak budete šiť eňo ňuno konfekciu, rozhodne odporúčame záložky rozžehliť, tak ako to robili naše prvorepublikové krajčírky.

Julča radí

Ty si moja broskynka, ale ako to súvisí s látkou? Táto polyesterová tkanina na prvý dotyk naozaj pripomína povrch broskyne a tiež rovnako funguje. Ako to myslíme? Než umyjete broskyňu, celkom sa natrápite, pretože z jej povrchu kvapky stále miznú a nie a nie sa vsiaknuť. A presne toto vie aj micropeach. Na rozdiel od broskyne je jeho povrch na lícovej strane zdrsnený takmer neviditeľný, ale kvapky vyložene odpudzuje. Tento materiál bežne nájdete na oblečení vrcholových športovcov, ktorí ho nosia práve z dôvodu ľahkej hydrofóbnej úpravy, ktorá ale nefunguje na princípe membrány, a preto nič neuberá na priedušnosti. Na rozdiel od plátna, ktorému sa na prvý pohľad veľmi podobá, sa nekrčí, nezráža, nežmolí, je veľmi stálofarebný a uschne skôr ako by si povedal broskyňa. Hodí sa aj na šaty, kruhové sukne a dokonca aj na bytové doplnky.

Dodatočné parametre

Kategória: Micropeach 120 g
Farba: C0M17Y100K0, 3-
Odtieň: Žltá - Horčicová
Využitie: batohy, tašky, kabelky, kolesové sukne, funkčné nohavice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: