HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Ottobre, 1/2022

Kód: 2020002300
€14,30 –35 %
cover
€14,30 –35 % €9,30 / ks
Skladom (31 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • cena za balenie: 1 ks
 
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Absolútne najobľúbenejší časopis na trhu fínskeho vydavateľstva. Časopis je cudzojazyčný (AJ alebo NJ - podľa dostupnosti u dodávateľa), ale má veľmi precízne popísané cudzojazyčné návody. V prípade, že si nebudete isté, ako postupovať pri výrobe konkrétneho odevu, odporúčame navštíviť veľa facebookových skupiniek, ktoré sa šitím z tohto časopisu zaoberajú. V časopise nájdete nielen strihy, ale aj krásne a lákavé fotografie, ktoré vás svojou šťavnatosťou doslova pohltia. Namiesto predplatného samotného časopisu si môžete každý mesiac dopriať aj nejaký ten kúsok z našich extrémne návykových látok :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: