HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Popelín bavlnený, Tropické ovocie, Biela

Kód: 2020003068
€1,26 –30 %
47619 3 popelin bavlneny tropicke ovoce bila
€1,26 –30 % €0,88 / ks
Skladom (47 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% bavlna
  • šírka: 145 - 150 cm
  • gramáž: 110 - 120 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Plátenná väzba, klasika všetkých klasík a najobľúbenejšia väzba vôbec už roky rokúce. Plátno je pevné, drží tvar a rozhodne sa hodí na výrobu aj pre šijacích začiatočníkov. Z plátna síce neušijete tričko, ale skvelé vankúšiky, tašky, sukne alebo nohavice áno.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 70 - 80

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť pri bežnej teplote. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť pri bežnej teplote. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Bez obnitkovania sa nezaobídete, je vhodné použiť menší cik cak alebo obnitkovať na overlocku. Ak budete šiť eňo ňuno konfekciu, rozhodne odporúčame záložky rozžehliť, tak ako to robili naše prvorepublikové krajčírky. Materiál radšej pred šitím vyzrážajte kvôli vysokému podielu prírodného materiálu alebo už pri strihaní so zrážanlivosťou počítajte. Prírodné materiály sa zrazia až o 10 % a také materiály na plienky a bambusovej viskózy až o 15 %. Nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu, ale farbu!

Julča radí

Nie je plátno ako plátno. Sú veľmi ľahké plátna vhodné najmä na sukničky a košieľky pre tých najmenších. Aj tá s väčšou gramážou vhodná na nohavice, batohy a tašky. Ak bavlnené plátno obsahuje elastan, bude veľmi príjemné na nosenie a budete si z neho môcť dovoliť aj oblečenie upnutejšie. Pozor, materiál rozhodne pred prvým šitím vyzrážať, inak môže ľahko púšťať, ale hlavne sa viac zráža kvôli vysokému obsahu bavlny. Bavlnené látky s detskými motívmi sú ideálne k ušitiu zavinovačiek a hniezdočiek pre bábätká, mantinelov do postieľky a ďalších výrobkov pre najmenších. V poslednej dobe bavlnené plátna našli uplatnenie aj na šitie látkových rúšok.

Dodatočné parametre

Kategória: Popelín bavlnený
Farba: C0M0Y0K0, C53M0Y85K0, C0M80Y100K0, C0M100Y22K5, C0M37Y100K0
Odtieň: Biela
Tlač: Tropické ovoce
Využitie: šaty, doplnky do kočíka, blúzky, roušky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: