Prešiv 200 g, Lesklé diamanty, Zlatá

Kód: 2016009737
€1,40 –31 %
31287 prosev 200 g leskle diamanty zlata
€1,40 –31 % €0,96 / ks
Skladom (8 ks)
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 140 - 145 cm
  • gramáž: 195 - 200 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Prešívané materiály dodávajú odevu šmrnc a štýl, ale kto by sa s tým šil. Máme riešenie, kupujte materiály už takto predšité.
Funkčnosť: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to aj to

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 70 - 80

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy. Už nemusíte sedieť celé dni doma u kúrenia a len snívať, aké by to bolo vrhnúť sa do kúzelnej zimy. Tento materiál je veľmi hrejivý a aj ten najväčší zmrzlík bude mať červené tváričky ako jabĺčka skôr, než poviete upletiem sveter. Raz ši, dvakrát páraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosti. "Pekne si to nastehuj, slečna!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske spinky, alebo stehujte v mieste švové záložky.

Julča radí

Do prvých vločiek iste využijete softshell, ale čo potom? Potom už je čas na zimnú bundu či kabátik, ale na zošívanie 3 vrstiev materiálu si každá krajčírka netrúfa. Preto sú tu prešivy, nachystané tak, aby bundu alebo kabát ušila aj mierne pokročilá krajčírka. Podľa gramáže vatelínu je materiál rôzne hrejivý. Odporúčame pri zošívaní dbať na to, aby každá nitka prešitia bola riadne ukončená a zošitá, zamedzíte tomu, aby sa ozdobné prešitie po čase nezačalo párať. Prešiv môžete použiť samostatne alebo s ním len vypodšívkovať kabát.Než tento materiál uzrie svetlo sveta nožníc, prejde mnohými úpravami, kedy je napínaný a zase vyberanie na rôzne stroje pre konečné úpravy. Okraje tejto látky často tento teror nezvládnu a môžu byť ľahko poškodené, šírka je teda počítaná až tam, kde je všetko v poriadku. To isté platí aj o okrajoch, ktoré nemožno z technických dôvodov tlačiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prešiv 200 g
Farba: CMYK-zlata
Využitie: bundy, kabáty, fusaky, sukne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: