PUL štvorec, Biela

Kód: 2016000067
€1,70 / ks
Skladom (10 ks)
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: líc: 100% polyester, membrána: 100% polyuretan
  • veľkosť: 50 x 47 cm
  • gramáž: 185 - 190 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Uvedená cena je za štvorec 50 x 47 cm. Zaparené bábätkovské zadočky, nechcú žiadne mamičky! Tá šikovná plienky ušije a ešte ich zladí s podložkou a taškou na kočík.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ

Starostlivosť: + -

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Raz ši, dvakrát páraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosti. "Pekne si to nastehuj, slečna!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske spinky, alebo stehujte v mieste švové záložky. Aviváž miluje králiček Azurit, nie však funkčné materiály! Všetky látky s membránou alebo záterom aviváž skôr alebo neskôr rozdelí na cimpr campr. Presnejšie povedané, membránu od rubovej aj lícovej vrstvy a taký materiál potom neplní svoju funkciu. Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy.

Julča radí

Tento PUL nemá super schopnosť ako super priedušný PUL. Je vhodný skôr na taštičky alebo na vrchné plienky na večer, pretože nie je super priedušný o to ale viac vodeodolný vydrží teda väčšie nočné nálože. Tento PUL alias polyester laminovaný polyuretánom využijete tiež na dámske prsné a menštruačné vložky. PUL môžete prať na 60 st. a sušiť v sušičke bez straty kvality až 1200 cyklov. Než tento materiál uzrie svetlo sveta nožníc, prejde mnohými úpravami, kedy je napínaný a zase vyberanie na rôzne stroje pre konečné úpravy. Okraje tejto látky často tento teror nezvládnu a môžu byť ľahko poškodené, šírka je teda počítaná až tam, kde je všetko v poriadku. To isté platí aj o okrajoch, ktoré nemožno z technických dôvodov tlačiť.

Dodatočné parametre

Kategória: PUL 130 g
Farba: C0M0Y0K0
Odtieň: Biela
Využitie: plienky, prebaľovacie podložky, podbradníky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: