Reflexná látka, Modré vtáky, Šedá

Kód: 2016009569
€1,50 / ks
Skladom (333 ks)
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 135 - 140 cm
  • gramáž: 150 - 155 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Keď reflexná paspulka nestačí a nažehlovačka sa nehodí, prichádza na scénu táto reflexná látka. Môžete z nej ušiť celú časť odevu, našiť z nej aplikácie či rôzne prúžky a vsadky.
Funkčnosť: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Raz ši, dvakrát páraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosti. "Pekne si to nastehuj, slečna!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske spinky, alebo stehujte v mieste švové záložky. Zrážať či nezrážať, prať vopred alebo nie? To je ešte len hamletovská otázka každej krajčírky. My v unuodesign odporúčame skôr vyprať vopred, ak nešijete tak povediac "na kšeft". Nikdy neviete, aký veľký kus cesty látka urazila, než doplávala až k vášmu šijaciemu stroju. Než tak urobíte, nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu ale farbu! Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy.

Julča radí

Látka sa nestrapká, je pevná, svojou tuhosťou by sa dala prirovnať k letnému softshellu s membránou. Pozor reflexná látka vôbec nepruží a je preto potrebné s tým počítať, pokiaľ ju budete kombinovať s pružnými materiálmi. Látka nie je nepremokavá, ale vďaka reflexnej vrstve je líc klzký a vodoodpudivý, kvapky po ňom skrátka skĺznu preč a nemajú tendenciu sa príliš vsakovať. Neodporúčame pri šití špendliť, pretože v reflexnej vrstve zostanú vpichy viditeľné, pozor tiež na páranie, aj keď to si zvyčajne neplánujeme, že :D. Pretože látka celkom kĺže, Julča radí zabezpečiť si aplikácie na mieste pomocou štipcov alebo sublimačnými lepidlami.

Dodatočné parametre

Kategória: Reflexné 150 g
Farba: 22-
Využitie: batohy, tašky, kabelky, bundy, kabáty, nohavice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: