HLEDÁTE CHATOVACÍ OKNO? BOHUŽEL JULČI TÝM JE PRÁVĚ V OSLABENÍ, MRKNĚTE PROSÍM NA FB "UŠITO UNUAČKAMI", NEBO NÁM NAPIŠTE NA INFO@UNUODESIGN.CZ

Snappy malé

Kód: 2016000085
€2,13 –50 %
snappi
€2,13 –50 % €1,07 / ks
Skladom (245 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: plast
  • cena za balenie: 1 ks
  • Certifikácia: Nie
 
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Geniálny a jednoduchý výrobok z plastu. Vďaka snappi sponke upevníte nielen štvorcovú plienku, ale aj chobotovú a viacvrstvovú. Vhodná je najmä pre novonarodeniatka. Sponka má na koncoch zúbky ktorými sa "zahryzne" do materiálu, z ktorého je plienka ušitá. Bočnica snapky pruží. Najlepšie sa používa s materiálom froté. Jemnejšie materiály môže poškodzovať. POZOR! Snappi sponka nie je hračka pre dieťa! Dieťa by mohla poraniť. U snapiek po dlhšej dobe dochádza k únave materiálu a je nutné ju najdlhšie po 1 roku vymeniť. Ideálne je mať snapky aspoň 2. Snappi sponku je nutné pred prvým použitím niekoľkokrát vypružiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Plienková galantéria
Farba: CMYK_Pomucky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: