Šusťákovina, PUL nepružný so záterom 100 g, Zelená Tlmená

Kód: 2016002268
€0,65 / ks
Skladom (56 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: rub, líc: 100% polyester, membrána: 100% polyuretan
  • šírka: 145 - 150 cm
  • gramáž: 110 - 115 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Deväťdesiatkam možno odzvonilo, ale ľahké skladné šušťáky nikdy z módy nevyjdú. Rovnako ako prebaľovacie podložky, alebo vrecúška na plavky, ktoré z nich tiež môžete ušiť.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 70 - 80

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 30 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 30 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy. Raz ši, dvakrát páraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosti. "Pekne si to nastehuj, slečna!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske spinky, alebo stehujte v mieste švové záložky. Aviváž miluje králiček Azurit, nie však funkčné materiály! Všetky látky s membránou alebo záterom aviváž skôr alebo neskôr rozdelí na cimpr campr. Presnejšie povedané, membránu od rubovej aj lícovej vrstvy a taký materiál potom neplní svoju funkciu.

Julča radí

Šusťákovina so záterom je prakticky taký softshell bez tretej vrstvy. Môžete ju podšiť vatelínom a podšívkou a ušiť super slušivú zimnú bundičku alebo otepľovačky. Alebo ju podšite len tenkým úpletom a vyrobiť naopak bundičku na teplejšie jesenné a jarné dni. Fantázii sa proste medze nekladú. Rozhodne materiál neodporúčame na šitie vrchných plienok, pretože nepruží. Na prebaľovaciu podložku alebo tašku na plavky sa bude hodiť naopak výborne. Tento materiál sa neznesie so žehličkou ani s dlhým vystavovaným slnečným lúčom.

Dodatočné parametre

Kategória: Šuštiakovina, PUL nepružný so záterom 100 g
Farba: C65M0Y95K32
Odtieň: Zelená - Limetková
Využitie: plienky, prebaľovacie podložky, podbradníky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: