Unuo tlač, Teplákovina bavlnená nepočesaná, Mamenie luxusu, Svetlosivá

Kód: 2020006159
€1,43 / ks
Skladom (410 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 95% bavlna, 5% elastan
  • šírka: 165 - 175 cm
  • gramáž: 200 - 220 g/m2
 
Výplnok, ako sa tiež teplákovine hovorí, vyplní veľa medzier v šatníku. Od mikiny cez tepláky až po pohodlné šaty.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to aj to

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Často ste sa nás pýtali, či rovnakú tlač budeme mať aj na úpletu alebo na teplákovine. Trošku nám to trvalo, pretože odber od jednej tlače je skutočne obrovský, ale je to tu! Teraz môžete rovnakú tlač, ktorú nájdete napríklad na softshelle, nájsť aj na bežnom úplete či teplákovine. Má to ale jeden háčik. Tlačiareň, ktorá tlačí na úplety, pracuje s trošku inou technológiou a farby tu môžu byť na prírodných materiáloch niekedy trošku sýtejšie a niekedy naopak trošku svetlejšie. Pozerajte teda prosím vždy na fotografiu produktu, ktorá vám napovie, o koľko sa bude potlač líšiť. Učesané dievčatko je vždy krajšie ako to neučesané, čo ale neplatí pri teplákovinách. Teplákovina počesaná je z rubovej strany oveľa hladšia a teplejšia, väčšinou ale menej pružia, a nie každému je príjemná na holé telo. Na šaty pre malú, či veľkú, dámu odporúčame skôr teplákoviny nepočesané, rovnako tak na legínky. Ak však hľadáte ten pravý materiál na tepláčky, čo vydržia roky lietajúce, odporúčame skôr teplákoviny počesané, ktoré krásne držia tvar ako na kolenách, tak lakťoch. Materiál radšej pred šitím vyzrážajte kvôli vysokému podielu prírodného materiálu, alebo už pri strihaní so zráživosťou počítajte. Prírodné materiály sa zrážajú až o 10 % a také materiály na plienky a bambusové viskózy až o 15 %. Nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu, ale farbu!

Julča radí

Tepláky, tak podceňovaný kúsok oblečenia, pritom v ňom strávime veľkú časť života. Objavíme v nich prvé krôčiky, zahráme prvý futbalový zápas, alebo zhliadneme s miláčikom hodiny filmov. Z teplákoviny si ušijeme najpohodlnejšie šatôčky na svete aj čiapku, ktorá zahreje studená ušká. Počesaná teplákovina hreje ešte o fúz viac, než tá nepočesaná. Než tento materiál uzrie svetlo sveta nožníc, prejde mnohými úpravami, kedy je napínaný a zase vyberanie na rôzne stroje pre konečné úpravy. Okraje tejto látky často tento teror nezvládnu a môžu byť ľahko poškodené, šírka je teda počítaná až tam, kde je všetko v poriadku. To isté platí aj o okrajoch, ktoré nemožno z technických dôvodov tlačiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Teplákovina bavlnená nepočesaná
Farba: C0M0Y0K0, C0M0Y2K29, C0M17Y42K0, C42M30Y40K0, C0M20Y40K40
Odtieň: Čierna - Šedá
Tlač: 995
Využitie: kardigany, tepláky, mikiny, čiapky, nákrčníky, svetry, teplejší šaty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: