Unuo tlač, Kočárkovina, Zasnené jednorožce s dúhou, Fialová

Kód: 2020000219
€1,20 / ks
Skladom (118 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 155 - 160 cm
  • gramáž: 275 - 280 g/m2
  • Certifikácia: Nie
 
Na kabelku ktorú nemá žiadna iná aj na pelech pre štvornožcov. Ale pre odevy si vyberte radšej priedušnejšie látku.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 90 jeans

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 30 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 30 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy. Aviváž miluje králiček Azurit, nie však funkčné materiály! Všetky látky s membránou alebo záterom aviváž skôr alebo neskôr rozdelí na cimpr campr. Presnejšie povedané, membránu od rubovej aj lícovej vrstvy a taký materiál potom neplní svoju funkciu. Zrážať či nezrážať, prať vopred alebo nie? To je ešte len hamletovská otázka každej krajčírky. My v unuodesign odporúčame skôr vyprať vopred, ak nešijete tak povediac "na kšeft". Nikdy neviete, aký veľký kus cesty látka urazila, než doplávala až k vášmu šijaciemu stroju. Než tak urobíte, nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu ale farbu!

Julča radí

Táto kočárkovina má z rubovej strany PVC úpravu, ktorá po preložení zanecháva viditeľný prehyb, rovnako ako keď prehnete plastové školské dosky. Tento prehyb však nie je na závadu. PVC záter je u tejto kočárkoviny "premium" veľmi pevný a spočiatku aj tuhý, ale neľakajte sa, veľa zmäkne už pri šití. Odporúčame tento materiál vyprať aj pred šitím, aby zmäkol a stratil svoj špecifický zápach (pripomínajúce umelú hmotu), ktorý je daný typom výroby.Tato kočárkovina je hydrofóbna tzn. vodoodpudivá. Kvapky sa do nej nevsiaknu, zostanú v guľovitej podobe na povrchu.Tlače unuo tlačíme vždy na podklad, ktorý je v názve produktu. Pretože pre túto technológiu tlače je nutný určitý tlak a teplota, treba počítať s tým, že materiál bude vyzerať tenšie. Gramáž a kvalita materiálu je však rovnaká ako tá, na ktorú ste zvyknutí u našich jednofarebných látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Kočárkovina
Farba: Fialová
Tlač: 863
Využitie: batohy, tašky, kabelky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: