Unuo tlač, Microfresh úplet UPF 50 počesaný, Jesenné bobule, Čierna

Kód: 2016008435
€1,70 / ks
Skladom (146 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 145 - 150 cm
  • gramáž: 165 - 170 g/m2
  • Parameter: UV ochrana (UPF 50+ )
  • Certifikácia: Áno
 
Funkčné materiály sa nenarodili mamičke bavlne a oteckovi ľanu, ale vznikli pod mikroskopom majstrov textilných. Rýchlo schnú, nekrčia sa a hodia sa hlavne tam, kde už bavlna zlyháva.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ overlock nutný

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ do šírky

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

UPF - Ultraviolet Protection Factor (ochranný faktor pred ultrafialovým žiarením) - jedná sa o označenie faktora ochrany proti UV žiareniu poskytované tkaninou. Obvyklé rozpätie je od 2 do 50+. Super ochranu ponúka oblečenie s faktorom nad UPF 50. Ľudské telo reaguje na teplotu, vlhkosť alebo fyzickú námahu uvoľňovaním energie. Táto energia sa premení na pot, ktorý treba čo najrýchlejšie odstrániť, aby nedochádzalo k náhlym zmenám telesnej teploty. Dryclim urýchľuje elimináciu potu trvale a bez chemikálií. Tkaniny vyrobené technológiou Dryclim majú dve vrstvy s rôznymi funkciami: Vnútorná vrstva je tvorená špeciálnymi silnými vláknami, ktorá odvádzajú vlhkosť a umožňujú skvelú priedušnosť. Naopak vonkajšia vrstva je tvorená mikroskopickými vláknami, ktorá absorbujú vlhkosť z vnútornej vrstvy a rýchlo ju odparujú. Leto môžete stráviť v pivnici a ostatným len závidieť chvíľky na výlete a u vody alebo si zaobstarať materiál ľahučký ako pierko.

Julča radí

Keď bavlna prebieha cieľovú pásku, polyester ešte len štartuje! Asi by ste sa divili, keby vám veľa textilných majstrov povedalo, že polyesterové úplety sú ekologickejšie na výrobu ako bavlna. Pretože sa zvyčajne vyrábajú z recyklovaných plastov, pri výrobe sa spotrebuje menej vody a stačí ich prať na nižšej teplote pre dosiahnutie rovnakého výsledku. Životnosť týchto materiálov je mnohonásobne vyššia ako u materiálov prírodných. Dnešné polyestery sú vyrábané technológiami úplne kozmickými, takže ich vlastnosti už dávno nie sú spojené s nekomfortom ako tomu bývalo. Podľa gramáže voľte použitie na tričká alebo na legíny. Materiály s drobnými dierkami sú vhodné na ľahké športové tričká a dresy alebo do kombinácie. Prevetrané úplety s dierkami použite na záťažové miesta ako podpazušie a chrbát, kde žiadate vyššie odvetranie.Tlače unuo tlačíme vždy na podklad, ktorý je v názve produktu. Pretože pre túto technológiu tlače je nutný určitý tlak a teplota, treba počítať s tým, že materiál bude vyzerať tenšie. Gramáž a kvalita materiálu je však rovnaká ako tá, na ktorú ste zvyknutí u našich jednofarebných látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Microfresh úplet UPF 50 počesaný potištěný
Farba: nie je vo farebnici
Tlač: 796
Využitie: mikiny, tričká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: