Unuo tlač, Obojstranné froté microvlákno, Fialky a sedmokrásky, Biela

Kód: 2020000269
€2 / ks
Skladom (39 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 100% polyester
  • šírka: 135 - 140 cm
  • gramáž: 395 - 400 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Micro vlákno s maxi schopnosťami. Vďaka supersavosti sa malým uteráčikom utrite rovnako pohodlne ako veľkú osuškou. A ak nesiete k moru 4 veľké osušky, alebo 4 malé uteráčiky, je naozaj rozdiel. Vďaka špeciálnym vláknam ho využijete aj v domácnosti.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to aj to

Šijem

Šijem

ŠIJEM prvé kúsky

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ do šírky

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Nie je možné sušiť v sušičke. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy. Výtlačky z našej unuo dielne sú vždy natlačené na biely podklad, preto je rub zvyčajne biely. Tlačíme metódou sublimácie, na polyesterové materiály a digitálnou tlačou na prírodné materiály. Obe metódy sú absolútne najekologickejšou a najbezpečnejšou metódou tlače na textilné materiály. Až budete tento materiál strihať, vyzbrojte sa rovno vysávačom, pretože drobné chĺpky zo strihania budú lietať po vašej dielničke, ako keď chumelí.

Julča radí

Tento materiál z microvlákien má naozaj až zázračne vysokú savosť a je rýchloschnúci. V batohu tak ušetríte veľa miesta, pretože vám bude stačiť prakticky uterák miesto veľké osušky. Vážne, Julča nepreháňa! Hodí sa na šitie županov a detských osušiek s kapucňou. V kombinácii s kočárkovinou alebo softshellom je vynikajúcim materiálom na prebaľovacie podložky, kde jeho savosť vážne oceníte. Využijete ho aj na rôzne cestovné obrúsky hlavne pre deti (jednorázovkám už predsa pomaly odzvonilo) a samozrejme aj v domácnosti. S použitím takejto upratovacej utierky môžete znížiť množstvo čistiacich prostriedkov až o tretinu. Skvelý je aj ako dotyková vrstva na dámske vložky a látkové plienky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: