Unuo tlač, PUL Štvorec, Medzi psíkmi, Antracit

Kód: 2020000146
€4,13 / ks
Skladom (7 ks)
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: líc: 100% polyester, membrána: 100% polyuretan
  • veľkosť: 50 x 47 cm
  • gramáž: 175 - 180 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Uvedená cena je za štvorec 50 x 47 cm. Zaparené bábätkovské zadočky nechcú žiadne mamičky! Tá šikovná plienky ušije a ešte ich zladí s podložkou a taškou na kočík.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ šijací starček

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ

Starostlivosť: + -

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 60 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Nie je možné žehliť. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Raz ši, dvakrát páraj. Tak to u tohto materiálu rozhodne neplatí, každý zbytočný vpich ihly môže spôsobiť nenávratné poškodenie vodeodolnosti, čím prídete o jeho superschopnosti. "Pekne si to nastehuj, slečna!" hovorievali naše babičky. V tomto prípade to teda neplatí a použite pri šití radšej štipce, kancelárske spinky, alebo stehujte v mieste švové záložky. Aviváž miluje králiček Azurit, nie však funkčné materiály! Všetky látky s membránou alebo záterom aviváž skôr alebo neskôr rozdelí na cimpr campr. Presnejšie povedané, membránu od rubovej aj lícovej vrstvy a taký materiál potom neplní svoju funkciu. Máte alergiu na žehličku? V tom prípade pre vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodne neodporúčame žehliť, pretože by sa ľahko mohlo stať, že ho v pôvodnom stave uvidíte naposledy.

Julča radí

Super priedušný (AIR SUPER) Tento PUL je skutočne najpriedušnejší na trhu. Na špeciálny polyesterový úplet potlačený v našej tlačiarni, bola nanesená unikátnou technológiou membrána s neprekonateľnými hodnotami priedušnosti RET 10 Pa.m2 / W a vodeodolnosť & gt; 10 000. Takto vysoké hodnoty zaručujú maximálnu priedušnosť výrobku a nemôže tak dochádzať k nepríjemnému zaparovaniu. Pri vyššej priedušnosti môže dôjsť aj k väčšiemu prepúšťaniu pár a teda prevlhnutiu na lícovej strane vrchných nohavičiek. Nejedná sa o vadu na výrobku! Z tohto dôvodu ho neodporúčame pre naozaj veľmi "ucikané" detičky na noc, alebo dlhé prechádzky. Naopak rozhodne odporúčame, ak by k prevlhnutiu došlo, viac vyplniť veľmi savou vnútornou vrstvou. PUL môžete prať na 60 st. a sušiť v sušičke bez straty kvality až 1200 cyklov. Než tento materiál uzrie svetlo sveta nožníc, prejde mnohými úpravami, kedy je napínaný a zase vyberanie na rôzne stroje pre konečné úpravy. Okraje tejto látky často tento teror nezvládnu a môžu byť ľahko poškodené, šírka je teda počítaná až tam, kde je všetko v poriadku. To isté platí aj o okrajoch, ktoré nemožno z technických dôvodov tlačiť.

Dodatočné parametre

Kategória: PUL
Tlač: 868
Využitie: plienky, prebaľovacie podložky, podbradníky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: