Vzorka, Bavlna s vaflovou väzbou 230 g

Kód: 2020000875
€0,43 / ks
Skladom
 
 
 
 
 
 
 
  • Zloženie: 48% bavlna, 25% ľan, 24% viskóza, 3% elastan
  • šírka: 140 - 150 cm
  • gramáž: 225 - 230 g/m2
  • Certifikácia: Áno
 
Toustík alebo vafle? Vafle patrí do kuchyne, ale túto môžete dať aj bábätku na kabátik a bude potom celé na zožratie.
Rady a tipy: + -

Stroj

Stroj

STROJ zvládnete to aj to

Šijem

Šijem

ŠIJEM už mám niečo našité

Ihla

Ihla

IHLA 75 - 90 stretch s guľatou špičkou

Pruží

Pruží

PRUŽÍ nepruží

Starostlivosť: + -

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.

Pranie na 40 °C. Nie je možné bieliť. Sušiť iba studeným vzduchom. Žehliť na odporúčanej teplote. Nie je možné čistiť chemicky.
Doprava: + -
Hneď ako uvidíme na účte vaše peniažky, fofrom sa vraháme do skladu na pripravu objednávky. Nasledujúci pracovný deň posielame k vám.

Na unuo nízke poštovné môžete mrknúť v ceníku dopravy. Na vrátenie tovaru nebo výmenu máte celých 30 dní a môžete ho vrátiť celkom ZADARMO! Reklamačný formulár tu AHA.

U elektronických strihov alebo voucherov zvoľte ako "dopravu" voucher / strih zaslaný mailom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Než do toho strihnete

Materiál radšej pred šitím vyzrážajte kvôli vysokému podielu prírodného materiálu alebo už pri strihaní so zrážanlivosťou počítajte. Prírodné materiály sa zrazia až o 10 % a také materiály na plienky a bambusovej viskózy až o 15 %. Nezabudnite, že pri prvom praní môžu všetky materiály ľahko pustiť, nie korunu, ale farbu! Bez obnitkovania sa nezaobídete, je vhodné použiť menší cik cak alebo obnitkovať na overlocku. Ak budete šiť eňo ňuno konfekciu, rozhodne odporúčame záložky rozžehliť, tak ako to robili naše prvorepublikové krajčírky.

Julča radí

Vaflová väzba tvorí krásnu plastickú štruktúru látky, takže dostanete chuť sa do nej hneď zahryznúť šijacím strojom. Látky výborne sajú teda utierky a vyladené doplnky do bytu sú jasná voľba, ale rozhodne to u nich nekončí, to by nebola žiadna šijacie výzva. Budú z nich superpříjemné a mäkkučké bábätkovské dečky a oblečenie. Ušite si aj župan, ale počítajte s tým, že v ňom budete chcieť zostať celý deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky
Využitie: šaty, kardigany, blúzky, šátky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: